ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΠΡΟΕΔΡΟΙ Δ.Σ.

  • ΛΕΜΠΕΣΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 01-01-1987 έως 31-01-1989
  • ΤΣΑΡΤΙΝΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ 1989 – 1990
  • ΚΑΚΑΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 10-09-1990 έως 1993
  • ΠΑΠΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 1993 – 1999
  • ΔΡΕΜΕΤΣΙΚΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 21-12-1999 έως 25-03-2002

ΝΕΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΕΣ

  • ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 20-07-2020

ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΔΙΟΙΚΗΤΕΣ

  • ΧΑΤΖΗΛΙΑΔΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 26-03-2002 έως 19-09-2004
  • ΤΟΛΙΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 20-09-2004 έως 27-07-2006
  • ΣΤΑΜΑΤΙΟΥ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 17-10-2006 έως 11-01-2009
  • ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 12-01-2009 έως 19-04-2010
  • ΚΑΦΑΝΤΑΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 20-04-2010 έως 28-09-2011
  • ΣΕΠΕΤΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 01-11-2011 έως 13-12-2013
  • ΚΑΡΟΥΖΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ (δεύτερη θητεία) 17-12-2013 έως 24-12-2015
  • ΤΖΑΦΕΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 13-07-2016 έως 30-01-2020
  • ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 31-01-2020

ΝΕΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΜΕΛΗ Δ.Σ.

  1. ΧΑΤΖΗΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΔΙΟΙΚΗΤΗΣ και ΠΡΟΕΔΡΟΣ του Δ.Σ.)
  2. ΜΙΧΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ (ΑΝΤΙΠΡΟΕΔΡΟΣ του Δ.Σ.)
  3. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ
  4. ΨΑΡΡΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ
  5. ΜΕΡΓΟΥ ΚΑΛΟΜΟΙΡΑ
  6. ΚΟΥΛΟΥΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ
  7. ΙΩΑΝΝΟΥ ΙΩΑΝΝΑ
  8. ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  9. ΜΕΓΑΡΙΤΗ ΛΕΥΚΟΘΕΑ

ΝΕΟ ΓΕΝΙΚΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΧΑΛΚΙΔΟΣ

ΑΝΑΠΛΗΡΩΜΑΤΙΚΑ ΜΕΛΗ Δ.Σ.

  1. ΠΑΠΠΑΣ ΛΟΥΚΑΣ
  2. ΓΑΣΠΑΡΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
  3. ΓΥΦΤΟΝΙΚΟΛΟΥ ΚΑΣΕΛΙΜΗ ΕΛΕΝΗ
  4. ΟΥΖΟΥΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
  5. ΜΑΝΤΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
  6. ΔΕΛΗΓΙΩΡΓΗ ΕΥΡΥΔΙΚΗ

Η γνώμη σας μετράει!

Τα σχόλιά σας μας βοηθούν να βελτιωθούμε. Παρακαλούμε αφιερώστε λίγα λεπτά για να ενημερώσετε τους άλλους για την εμπειρία σας με τις υπηρεσίες μας.

Μας βοηθάτε να γινόμαστε καλύτεροι!